پنجشنبه 13 آذر 1399 _
  امروز
پنجشنبه
آذر 1399
13
قمری:18 ربيع الثاني 1442

میلادی:3 دسامبر 2020
 
 
 
 روزانه

 
 اعتدال
 
تاریخ : چهارشنبه 29 مرداد 1399     |     کد : 801

نشست مشترک شورای اسلامی استان با نمایندگی سرمایه گذاری شرکت ترکیه ای و همچنین با حضور دکتر علیزاده مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان

.

.

در این دیدار که در راستای تکمیل و احداث پروژههای کلان عمرانی و توسعه پیش از بیش استان آذربایجان شرقی برگزار گردید با رایزنیهای انجام یافته شرکت ترکیه ای موافقت خود را در جهت حضور و همکاری جهت انجام پروژهای معرفی شده از سوی شورای اسلامی استان آذربایجان شرقی اعلام نمود.
این نشست که به محوریت آزاد راه تبریز-اهر-هوراند-بیله سواروباکو برگزار گردید علی زاده مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان با نماینده ترک تبادل نظر و به توافق نظر اولیه دست یافته و مقرر گردیدد. طی هفته آینده دومین  جلسه در همین راستا برگزار گردد
مسعودی ریحان به عنوان رئیس شورای اسلامی استان به همراه تقی نژاد سخنگو این شورا میزبان و متولی برگزاری این جلسه اعلام داشتند شورای اسلامی استان در راستای عمرانی و آبادانی جایجای استان آمادگی دارد.
با تکمیل حلقه سرمایه گذاری گامی موثر در راستای ایفای نقش خود به عنوان پاره ی منتخبین ملت آذربایجان بردارد.  در نهایت علاوه بر موضوع آزاد راه تبریز- بازرگان و باکو چندین طرح از جمله تجهیز ناوگان اتوبوسرانی تبریز به 400دستگاه اتوبوس برقی و سایر طرح های عمرانی پرداخته شد.  

 


PDF چاپ چاپ