دوشنبه 7 بهمن 1398 _
  امروز
دوشنبه
بهمن 1398
7
قمری:02 جمادى الثانية 1441

میلادی:27 ژانویه 2020
 
 سال 97

 
 روزانه

 
 اعتدال
 
تاریخ : شنبه 9 آذر 1398     |     کد : 758

دیدار نماینده شورای اسلامی شهرستان هوراند با مدیر کل امور شعب بانک مسکن استان در خصوص مشکلات وام های زنجیره ای بانک مسکن برای مقام و نوسازی روستایی و شهری

.

.

در این دیدار ضمن برسی مسائل حوزه ی مقاوم سازی و نوسازی مسکن و وام مسکن در استان و به خصوص مسائل شهرستان هوراند پرداخته شد 
نماینده شورای شهرستان هوراند ضمن تشکر و قدردانی از تلاشهای صورت گرفته در خصوص اعطای وام های کم بهره بانکی و نیز تلاش بنیاد مسکن در خصوص نوسازی بیش از ۱۸۵۰ وام روستایی و شهری در شهرستان هوراند اظهار کرد : متاسفانه نبود شعبه بانک مسکن و بانک ملی در شهرستان هوراند که از جمله مطالبه های چندین ساله و برحق مردم شهرستان است؛ باعث میشود که مردم شهرستان هوراند برای دریافت وام ساخت مسکن با هزاران زحمت و هزینه به شهرستان اهر مراجعه کنند و این در خور مردم انقلابی و شهید پرور شهرستان نیست.
در این دیدار حافظ_تقی نژاد هوراند با بیان اینکه متقاضیان از پرداخت وام های بانک مسکن به صورت ضامن زنجیره ای ابراز گلایه میکنند . و در راستای مراجعه کارشناسان این بانک نیز دچار هزینه های قابل توجهی هستند، خواستار توجه ویژه  در این امر شد .
در این جلسه دکتر رنجبریان  با تماس تلفنی با شعب بانک مسکن اهر ، دستورات لازم را صادر و تاکید کرد که مشکلی در پرداخت وام به صورت ضامن زنجیره ای نخواهیم داشت .
وظیفه ی شورا پیگیری خواسته های برحق و قانونی مردم منطقه است 
لازم به ذکر است که تسهیلات ساخت مسکن روستایی تا سقف ۴۰ میلیون تومان و با نرخ ۵ درصد و و دوران بازپرداخت و مشارکت ۱۵ ساله ، و به صورت زنجیره ای و یا سند ثبتی و یا ضامن معتبر صورت میگیرد .
جهت اطلاعات بیشتر به بنیاد مسکن شهرستان هوراند مراجعه کنید


روابط عمومی :محمد کارآموز   سایت: مریم سعیدزاده مریم سعیدزاده
PDF چاپ چاپ