شنبه 25 مرداد 1399 _
  امروز
شنبه
مرداد 1399
25
قمری:25 ذو الحجة 1441

میلادی:15 اوت 2020
 
 
 
 روزانه

 
 اعتدال
 
تاریخ : دوشنبه 3 تير 1398     |     کد : 730

هادی زاده در نشست مشترک با استاندار مهم ترین مشکلات و مسائل مبتلا به بخش سرمایه گذاری را نبود زیرساخت های لازم و کافی عنوان کرد.

.

.

هادی زاده رئیس کمیسیون مشارکت و سرمایه گذاری در نشست مشترکی با استاندار گفت: مساله ای که اکثر شهرستان و شهرهای استان که درگیر آن هستند مشکلات مربوط به قرار گرفتن شهر ها در حوزه ی مناطق حفاظت شده چهارگانه می باشد. که حقیقا یکی از بزرگترین مشکلات و دغدغه های ساکنان شهر، شورا و شهرداری می باشد که باعث پس رفت روز افزون شهر و افزایش مهاجرت خانوده ها مخصوصا جوانان و تحصیلکردگان میباشد. مثلا اراضی که در سال 1342 نقش برداری شده و اراضی ملی شناسایی و تعیین گردیده متاسفانه نزدیک به 6 دهه می باشد بازنگری صورت نگرفته و صد متاسفانه سایه ی  سنگین قوانین دسته پا گیر و زنگ زده ی ترمز گونه ی مناطق حفاظت شده چهارگانه باعث عدم جذب سرمایه گذار در شهرستان ها که واقعا سرشاز از پتانسیل ها و موهبت های طبیعی در زمینه تولید، گردشگری و صنعت توریستی هستند بدون کوچکترین بهره برداری بخاطر عدم موجود اختیارات تصمیم گیری در ادارات و سازمان های متولی در سطح شهرستان ها  بلاء استفاده مانده است.
هادی زاده در ادامه مهم ترین مشکلات و مسائل مبتلا به بخش سرمایه گذاری را نبود زیر ساخت های لازم و کافی، وجود بروکراسی اداری و عدم تعریف بسته های تشویقی مناسب بیان و این عوامل را از جمله مشکلاتی عنوان داشت که دل سردی سرمایه گذار و کاهش سرمایه گذاری در شهرستان ها باعث می گردید.

 


آلبوم تصاویر.

جلسه با استاندار
جلسه با استاندار
جلسه با استاندار
جلسه با استاندار
جلسه با استاندار
جلسه با استاندار
جلسه با استاندار
جلسه با استاندار
جلسه با استاندار
جلسه با استاندار
PDF چاپ چاپ