پنجشنبه 6 تير 1398 _
  امروز
پنجشنبه
تير 1398
6
قمری:24 شوال 1440

میلادی:27 ژوئن 2019
 
 سال 97

 
 روزانه

 
 اعتدال
 
تاریخ : سه شنبه 14 اسفند 1397     |     کد : 710

نشست مشترک شورای اسلامی شهرستان میانه با جناب آقای مهندس غفارزاده مدیرعامل شرکت سهامی آب منطقه¬ای آذربایجان شرقی

.

.

در نشست مشترک اعضای محترم شورای اسلامی شهرستان میانه با مدیرعامل محترم شرکت سهامی آب منطقه­ای آذربایجان شرقی، با تأکید بر نقش بسیار مؤثر مجموعه شوراهای اسلامی در تحقق هرچه مطلوبتر اهداف شرکت آب منطقه­ای استان، ضمن طرح عمده مسائل و مشکلات مبتلابه شهرستان در حوزه آب، گزارشی از طرح­های مختلف آبرسانی در سطح استان، بویژه شهرستان میانه ارائه گردید.
این دیدار که با حضور اکثریت اعضای محترم شورای اسلامی شهرستان میانه و براساس هماهنگی­های صورت پذیرفته از سوی جناب آقای مهندس بهرنگ داودی نایب رئیس محترم و نماینده شهرستان میانه در شورای اسلامی استان برگزار گردید، اهم مسائل و مشکلات شهرستان میانه مطرح و مورد بحث و بررسی و پیگیری جدی قرار گرفت.
در ابتدای جلسه رئیس شورای اسلامی شهرستان میانه با تقدیر و تشکر از خدمات و تلاش­های ارزشمند و     قابل تقدیر جناب آقای مهندس غفارزاده مدیرعامل شرکت سهامی آب منطقه ای استان آذربایجان شرقی، حضور ایشان را برای استان و بویژه شهرستان میانه بسیار باارزش و مغتنم برشمردند و ابراز امیدواری نمودند با ایجاد تعاملات بیش از پیش دستگاه­های اجرائی با منتخبین مردم در مجموعه شوراهای اسلامی شهر و روستا، مطمئنا شاهد توسعه پرشتاب­تر استان عزیزمان در تمامی زمینه­ها خواهیم بود. ایشان در ادامه به اهم مسائل و مشکلات مبتلابه شهرها و بخش­های شهرستان میانه در حوزه آب شرب اشاره و خواستار اهتمام ویژه مسئولین ذیربط در این خصوص گردیدند.
مشکلات مبتلابه برخی شهرهای شهرستان میانه(منجمله شهرهای میانه، آچاچی، ترکمنچای و ...) در زمینه کمبود و یا کیفیت آب شرب مصرفی اهالی، روند پیشرفت سدهای در دست اقدام شهرستان میانه، روند احداث و همچنین زمان آبگیری سد شهریار، مشکلات آب شرب شهر کاغذکنان، نحوه بهره­مندی اراضی پایاب سد آیدوغموش میانه(بویژه اراضی شهر آچاچی)، موضوع احداث و یا بازسازی ساختمان اداری امور آب شهرهای میانه و ترکمنچای، تأمین اعتبار لازم برای پمپاژ آب سد شهریار به راضی کاغذکنان و ... از جمله عمده مسائلی بودند که طی این نشست طرح و مورد بررسی قرار گرفتند.

در ادامه جلسه و پس از طرح عمذده مسائل و مشکلات از سوی اعضای محترم شورای اسلامی شهرستان میانه، جناب آقای مهندس غفارزاده مدیرعامل شرکت سهامی آب منطقه­ای آذربایجان­شرقی از حضور اعضای شورای اسلامی شهرستان، بویژه جناب آقای مهندس بهرنگ داودی نایب­رئیس محترم و نماینده شهرستان میانه در شورای اسلامی استان تقدیر و تشکر نموده و ابراز امیدواری نمودند با ایجاد و افزایش تعاملات بیشتر فی­مابین شاهد اقدامات و نتایج مثمرثمرتری خواهیم بود.
ایشان قیمت پایین آب در کشور را عامل اصلی در عدم رغبت سرمایه­گذاری در این حوزه ذکر و بیان داشتند بهترین راه­کار موجود جهت رفع مشکلات موجود در حوزه آب استان اولویت بندی پروژه­های در دست اقدام می­باشد که با برنامه­ریزی­های کارشناسی انجام یافته در چند ماه آینده شاهد چندین افتتاح در حوزه آب خواهیم بود.
در نهایت جناب آقای مهندس بهرنگ داودی نایب­ رئیس و نماینده شهرستان میانه در شورای اسلامی استان ضمن تشکر از میزبانی شرکت آب منطقه­ای از شورای اسلامی شهرستان میانه، انتخاب جناب آقای مهندس غفارزاده به عنوان مدیر نمونه کشوری را مجددأ تبریک گفته و عدم بهره­مندی اراضی دیم شهر آچاچی از آب سد آیدوغموش، پایین بودن مراکز پرورش ماهی در نقاط پرآب و یا حاشیه رودخانه­ها و مشکلات برنجکاران شهرستان را مطرح و خواستار رسیدگی و اقدامات لازم مسئولین ذیربط در این خصوص گردیدند.
شایان ذکر است جناب آقای مهندس داودی به نیابت از شورای اسلامی استان و نیز شورای اسلامی شهرستان میانه ضمن انجام دعوت رسمی از جناب آقای مهندس غفار زاده جهت حضور در شهرستان میانه و بازدید از طرح­های آبرسانی شهرستان، با اهدای لوح تقدیری از خدمات بسیار ارزشمند جناب آقای مهندس غفارزاده تقدیر و تشکر نمودند.


روابط عمومی :محمد کارآموز   سایت: مریم سعیدزاده مریم سعیدزاده
PDF چاپ چاپ