يکشنبه 3 شهريور 1398 _
  امروز
يکشنبه
شهريور 1398
3
قمری:24 ذو الحجة 1440

میلادی:25 اوت 2019
 
 سال 97

 
 روزانه

 
 اعتدال
 
تاریخ : دوشنبه 7 آبان 1397     |     کد : 619

دکتر مسعودی ریحان ، رئیس شورای اسلامی استان آذربایجان شرقی با صدور پيامي فرارسيدن اربعين حسینی را به تمامي مسلمین جهان و بخصوص شيعيان و پيروان آن حضرت تسليت گفت:

.

.

 اَلسَّلامُ عَلَيْکَ يا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَى الاَرْواحِ الَّتى حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ
بسم الله الرحمن الرحيم
سلام بر حسين(ع)، سلام بر اربعين و زائرانش و سلام بر اندوه هاي دل آنان که به سوغات بر مزار شهداي عشق بردند و به مويه نشستند.
اربعين، روز زنده نگه داشتن ياد و نهضت شهيدان کربلا است. اربعين، رمز ماندگاري نهضت پربار حسيني و اعلام پاي بندي به مکتب سرخ عاشوراست. روزي که پرچم سرخ پيام شهادت کربلا به دست قافله سالار کربلا حضرت زينب کبري (س) برافراشته شد ، تا نهضت سرخ حسيني جاودانه بماند .
حرکت پياده خيل مشتاقان آن حضرت يکي از جلوه هاي بسيار زيباي اربعين حسيني است که حماسه اي وصف ناشدني وجلوه اي درک ناشدني را مي آفريند.
دشمناني که زيارت چند هزارنفره سابق را در اربعين حسيني تحمل نمي کردند امروز نظاره گر حرکت سيل گونه وميليوني زائران آن حضرت هستند .حرکتي که در واقع نماد استکبار ستيزي ، استعمار ستيزي، ذلت ناپزيري و آزادي خواهي عاشقان و رهروان امام حسين (ع) است .
اينجانب فرارسيدن اربعين حضرت امام حسين عليه السلام و اولاد و اصحاب آن بزرگوار را بر تمامي مسلمین جهان ، بخصوص شيعيان و پيروان آن حضرت تسليت عرض مي نمايم . اميد است از رهروان راستين و صديق سرور و سالار شهيدان امام حسين (ع) باشيم. 


روابط عمومی :محمد کارآموز   سایت: مریم سعیدزاده مریم سعیدزاده
PDF چاپ چاپ