چهارشنبه 26 تير 1398 _
  امروز
چهارشنبه
تير 1398
26
قمری:14 ذو القعدة 1440

میلادی:17 ژوئیه 2019
 
 سال 97

 
 روزانه

 
 اعتدال
 
تاریخ : يکشنبه 6 آبان 1397     |     کد : 617

در جلسه کمیسیون سرمایه گذاری و بهبود فضای کسب و کار مطرح شد؛

.

جلسه کمیسیون سرمایه گذاری و بهبود فضای کسب و کار به ریاست غلامحسین مسعودی ریحان و در محل مدیریت سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری تبریز برگزار شد.

در این جلسه که با حضور اعضا کمیسیون سرمایه گذاری، معاون مالی واداری شهردار تبریز و مدیر سرمایه گذاری شهردار تبریز بر گزار شد، حاضران به بررسی عملکرد مدیریت سرمایه گذاری شهرداری تبریز پرداختند.
رئیس کمیسیون سرمایه گذاری و بهبود فضای کسب کار در این باره گفت: سرمایه گذاری جزو اولویت های اصلی شهرداری تبریز  است و  و با ورود سرمایه گذاران از طریق این سازمان به پروژه های شهرداری، تحول بزرگی در شهر تبریز ایجاد شود.
غلامحسین مسعودی ریحان با اشاره به تسریع در تغییر مدیریت سرمایه گذاری به سازمان افزود:  هر کدام از این عناوین معایب و مزایایی را با خود به همراه دارد اما انچه مد نظر ماست فرهنگ سازی در زمینه سرمایه گذاری و جذب سرمایه گذار جهت توسعه کلانشهر تبریز است.
رضا جمالی مدیر سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری تبریز نیز در ادامه با اشاره به اقدامات قانونی صورت گرفته برای تشکیل سازمان سرمایه گذاری، گفت: اقدامات صورت گرفته برای تشکیل سازمان سرمایه گذاری شهرداری تبریز مراحل نهای خود را طی  میکند.
وی خاطر نشان کرد: با توجه به تاکید شهردار کلانشهر تبریز و جدیت بی وقفه مدیریت سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی در جذب سرمایه گذار و بخش خصوصی در آینده نزدیک خبر های خوبی در این زمینه خواهیم داشت.
مدیر سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری تبریز ادامه داد: یکی از معضلات شهرداری های کشور این است که سیستم سرمایه گذاری و مشارکت در آن جایگاه چندانی ندارد و آنچه در عمل حاکمیت دارد نظام پیمانکاری و شیوه‌های مربوط به آن است.


روابط عمومی :محمد کارآموز   سایت: مریم سعیدزاده مریم سعیدزاده
PDF چاپ چاپ