سه شنبه 22 آبان 1397 _
  امروز
سه شنبه
آبان 1397
22
قمری:05 ربيع الأول 1440

میلادی:13 نوامبر 2018
 
 سال 97

 
 روزانه

 
 اعتدال
 
تاریخ : يکشنبه 1 مهر 1397     |     کد : 608

پیام تبریک مسعودی ریحان رئیس شورای اسلامی استان آذربایجان به مناسبت اول مهر و آغاز سال تحصیلی و هفته دفاع مقدس

متن پیام به شرح ذیل است:

.

فرا رسیدن بهار تعلیم و تربیت، هنگامه تجلّی زیبای مهر و ایثار معلّمان و مهر افروزان را به صاحبان خِرَد و اندیشه بویژه فرهنگیان دلسوز و متعهّد و ره پویان طریق علم و معنویت، تبریک و تهنیت عرض می نماییم.
همه ساله با نزدیک شدن ماه مهر ،کوچه ها و خیابانها رنگ و بوی دیگری پیدا می کند و شور و شوق دانش آموزان و خانواده های آنها جلوه ی دیگری به جامعه می بخشد اکنون یک بار دیگر در آستانه بازگشایی مدارس قرار گرفته ایم و سال علم آموزی جدیدی پیش روی ماست .
فصل مدرسه فصلی است که با ماه مهر شروع می شود و لذا باید آنرا به فصل مهرورزی تبدیل کرد و فضای مدارس را آکنده از مهربانی نمود .
پایان شهریور و فرارسیدن مهرماه همچنین یادآور دفاع جانانه و مقدس ملت بزرگ ایران از تمامیت ارضی و مرزهای عقیدتی میهن اسلامی در مقابل تجاوز ارتش بعث می باشد که لازم است یاد همه مردان دلیر و زنان غیور این سرزمین الهی را گرامی بداریم که با ایستادگی خود دفاعی مقدس را در تاریخ ثبت کردند.
اینجانب ضمن گرامی داشت یاد و خاطره همه شهیدان گلگون کفن و رزمندگان دلیر ایران اسلامی و پاسداشت هفته دفاع مقدس و همچنین با عرض تبریک فرارسیدن سال تحصیلی جدید به همه شهروندان عزیز مبارکه به ویژه دانش آموزان،معلمان و مسئولان آموزش و پرورش و نیز دانشگاهیان گرامی، از خدای بزرگ سالی توام با پیشرفت چشمگیر در عرصه تولید علم را مسئلت می نمایم.
   


روابط عمومی :محمد کارآموز   سایت: مریم سعیدزاده .
نوشته شده در   يکشنبه 1 مهر 1397  ساعت  11:18   توسط   روابط عمومی :محمد کارآموز سایت: مریم سعیدزاده .    تعداد بازدید  76
ویرایش شده در *** ساعت -- توسط
PDF چاپ بازگشت
نظرات شما :