سه شنبه 3 ارديبهشت 1398 _
  امروز
سه شنبه
ارديبهشت 1398
3
قمری:18 شعبان 1440

میلادی:23 آوریل 2019
 
 سال 97

 
 روزانه

 
 اعتدال
 
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

تبریک رییس شورای اسلامی استان به مدال آوران استان

تبریک رییس شورای اسلامی استان به مدال آوران استان رییس شورای اسلامی استان آذربایجان شرقی به مدال آوران استان در بازی های آسیایی اینچون را تبریک گفت.
يکشنبه 4 آبان 1393

رییس شورای اسلامی شهرستان جلفا: هیات حل اختلاف مرجع مناسب برای انتخاب شهردار نیست

رییس شورای اسلامی شهرستان جلفا:
هیات حل اختلاف مرجع مناسب برای انتخاب شهردار نیست به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی استان آذربایجان شرقی، یوسف ابدالی با بیان این مطلب گفت: شورای اسلامی از بطن مردم برخاستند و عصاره و شیره جان مردم هستند.
يکشنبه 4 آبان 1393

با تصویب شورای استان ؛ بنیاد مفاخر آذربایجان آغاز به کار کرد

با تصویب شورای استان ؛
بنیاد مفاخر آذربایجان آغاز به کار کرد
رییس شورای استان در جلسه ای که به منظور تصویب آغاز به کار بنیاد مفاخر آذربایجان تشکیل شده بود گفت:بنیاد مفاخر آذربایجان به عنوان یک پایلوت متمرکز و ثابت جهت پیگیری مستمرامور مرتبط با مفاخر و نخبگان فرهنگی،علمی ،دینی، اجتماعی و ورزشی آذربایجان به صورت جامع و کامل کار خود را آغاز خواهد کرد.
يکشنبه 4 آبان 1393

نایب رییس کمیسیون عمران شورای شهر تبریز:

نایب رییس کمیسیون عمران شورای شهر تبریز: پس از سال ها انتظار؛ با گلنگ زنی طرح بزرگ غیرهمسطح سازی فلکه آذربایجان ، چهره این منطقه محروم متحول می شود
شنبه 3 آبان 1393

شهردار تبریز تصریح کرد؛ اعضا شورا وارد جریانات سیاسی نشوند

شهردار تبریز تصریح کرد؛
اعضا شورا وارد جریانات سیاسی نشوند صادق نجفی گفت: درجامعه شایع شده است که کارکنان شهرداری رانت خوار هستند ولی این حرف ها ناعادلانه است چراکه بیش از 95 درصد کادر شهرداری را افراد سالم تشکیل می دهد و درصد کم را نیز می توان کنترل کرد .
پنجشنبه 1 آبان 1393

رییس شورای شهر تبریز: انتخاب شهردار از طریق شورای حل اختلاف موضوعی خام است

رییس شورای شهر تبریز:
انتخاب شهردار از طریق شورای حل اختلاف موضوعی خام است به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی استان آذربایجان شرقی، دکتر شهرام دبیری، در یازدهمین جلسه شورای اسلامی استان با اشاره به جایگاه بالای شوراهای شهر در قانون اساسی کشور، بیان داشت:
پنجشنبه 1 آبان 1393

انتقاد از بی توجهی نمایندگان به خواسته های مردم

انتقاد از بی توجهی نمایندگان به خواسته های مردم حامد همتی عضو شورای اسلامی شهر اهر و نماینده شهرستان اهر در شورای اسلامی استان آذربایجان شرقی در نشست مشترک شوراهای اسلامی شهرهای اهر، هریس و هوراند با اشاره به تصویب تک فوریتی طرح «سلب اختیار از عزل و نصب شهرداران» و تعریض آن به هیات حل اختلاف متشکل از نماینده شهرستان و فرماندار و ... گفت:
پنجشنبه 1 آبان 1393

نشست مشترک شوراهای اسلامی اهر، هریس و هوراند برگزار شد

نشست مشترک شوراهای اسلامی اهر، هریس و هوراند برگزار شد نشست مشترک شوراهای اسلامی شهرستانهای اهر، هریس و هوراند در ساختمان شورای اسلامی شهر اهر برگزار شد
پنجشنبه 1 آبان 1393

رئیس شورای اسلامی آذربایجان شرقی خواستار شد؛ ایجاد «پارک موزه گل» در یکی از مناطق کم برخوردار شهر

رئیس شورای اسلامی آذربایجان شرقی خواستار شد؛

ایجاد «پارک موزه گل» در یکی از مناطق کم برخوردار شهر شهریارنیوز: رییس شورای اسلامی استان آذربایجان شرقی خواستار ایجاد «پارک موزه گل» در یکی از مناطق کم برخوردار شهر شد.
پنجشنبه 1 آبان 1393

رییس شورای اسلامی استان عنوان کرد؛ توسعه مسیرهای ارتباطی؛ لازمه ارتقای شاخص‌های عمرانی و اجتماعی

رییس شورای اسلامی استان عنوان کرد؛

توسعه مسیرهای ارتباطی؛ لازمه ارتقای شاخص‌های عمرانی و اجتماعی رییس شورای اسلامی استان آذربایجان‌شرقی، توسعه مسیرهای ارتباطی شهر را لازمه ارتقای شاخص‌های مختلف عمرانی و اجتماعی دانست.
پنجشنبه 1 آبان 1393