چهارشنبه 26 تير 1398 _
  امروز
چهارشنبه
تير 1398
26
قمری:14 ذو القعدة 1440

میلادی:17 ژوئیه 2019
 
 سال 97

 
 روزانه

 
 اعتدال
 
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

در نشست مشترک شورای اسلامی استان آذربایجان شرقی با استاندار، دکتر صادقی عضو شورای اسلامی استان از عمده مشکلات شهرستان اسکو بیان نمود :

.

. با وجود اینکه اتوبان سهند به تبریز به عنوان جاده اصلی و ارتباطی درون استانی می باشد اما متاسفانه هنوز به بهره برداری نرسیده است .
چهارشنبه 3 بهمن 1397

در نشست مشترک شورای اسلامی استان آذربایجان شرقی با استاندار، مهندس تیموری عضو شورای اسلامی استان از عمده مشکلات شهرستان خداآفرین بیان نمود :

.

. .
سه شنبه 2 بهمن 1397

در نشست مشترک شورای اسلامی استان آذربایجان شرقی با استاندار، دکتر جعفری نماینده شورای اسلامی استان در شورای عالی استانها از عمده مشکلات شهرستان اهر بیان نمود:

.

. .
سه شنبه 2 بهمن 1397

در نشست مشترک شورای اسلامی استان آذربایجان شرقی با استاندار، مهندس ارحمی عضو شورای اسلامی از عمده مشکلات شهرستان هریس بیان نمود:

.

. مهندس ارحمی گفت: بازدید وپیگیری های مستمرجنابعالی ، مسئولان استانی و شهرستانی از جاده تبریز _ هریس _اهر باعث قوت قلبی برای اهالی این مناطق شده است .
سه شنبه 2 بهمن 1397

در نشست مشترک شورای اسلامی استان آذربایجان شرقی با استاندار، مهندس دادشلو نماینده شورای اسلامی استان در شورای عالی استانها از عمده مشکلات شهرستان مرند بیان نمود :

.

. .
سه شنبه 2 بهمن 1397

مهندس رشتبر عضو و نماینده شورای اسلامی شهرستان ورزقان در شورای استان ، ضمن تبریک در خصوص انتصاب استاندار گفت :

.

. امیدوارم با دیدگاه و نگرش علمی به دریاچه ی ارومیه و منطقه ارسباران و محیط زیست، در شهرستان ورزقان نیز مشکلات زیادی وجود دارد که امیدواریم بدست پرتوان حضرتعالی این مشکلات برطرف شود .
دوشنبه 1 بهمن 1397

در نشست مشترک شورای اسلامی استان آذربایجان شرقی با استاندار، دکتر مسعودی ریحان رئیس شورای اسلامی استان گفت :

دکتر مسعودی ریحانی در ابتدای این نشست شوراها را نهاد مدنی و مویرگی ترین شبکه در میان مردم دانست و گفت: بسیاری از پتانسیل ها و فرصت ها در تک تک شوراها وجود دارد

دکتر مسعودی ریحانی در ابتدای این نشست شوراها را نهاد مدنی و مویرگی ترین شبکه در میان مردم دانست و گفت:  بسیاری از پتانسیل ها و فرصت ها در تک تک شوراها وجود دارد .
دوشنبه 1 بهمن 1397

در نشست مشترک شورای اسلامی استان آذربایجان شرقی با استاندار، مهندس نادری در این جلسه ابراز رضایتمندی خود را از آزاد راه مراغه –هشترود اعلام نمود

.

. .
دوشنبه 1 بهمن 1397

در نشست مشترک شورای اسلامی استان آذربایجان شرقی با استاندار، مهندس محبی عضو شورای اسلامی استان گفت:

.

. .
دوشنبه 1 بهمن 1397

در نشست مشترک شورای اسلامی استان آذربایجان شرقی با استاندار، مهندس حسن زاده دبیر اول شورای اسلامی استان از عمده مشکلات شهرستان بناب بیان نمود :

.

. با توجه به اینکه انتخابات شورا ها و ریاست جمهور با هم می باشد و این راهی برای تعامل و هماهنگی و تعامل میان دولت و شوراها به عنوان پارلمان محلی می باشد جهت توسعه و عمران استان خواستار پیگیری کارتهای شورای اسلامی استان شد
دوشنبه 1 بهمن 1397