سه شنبه 21 آبان 1398 _
  امروز
سه شنبه
آبان 1398
21
قمری:15 ربيع الأول 1441

میلادی:12 نوامبر 2019
 
 سال 97

 
 روزانه

 
 اعتدال
 
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

توسط نماینده استان آذربایجان شرقی در شورای عالی استان ها صورت گرفت

تشریح جزئیات زلزله اخیر شهرستان میانه| 80 روستای میانه خسارت دیده اند| آوار برداری به اتمام رسیده

تشریح جزئیات زلزله اخیر شهرستان میانه| 80 روستای میانه خسارت دیده اند| آوار برداری به اتمام رسیده ابوالقاسم داداشلو در تشریح جزئیات زلزله اخیر شهرستان میانه گفت:متاسفانه 6 نفر جان خود را از دست دادند. 529 نفر مصدوم شده اند که 31 نفر در مراکز درمانی بستری و مابقی این عزیزان به صورت سرپایی درمان شده اند.
شنبه 18 آبان 1398

رئیس شورای اسلامی استان :

از توان بانوان در مدیریت شهری استفاده شود

از توان بانوان در مدیریت شهری استفاده شود .
چهارشنبه 1 آبان 1398

مسعودی ریحان :

واگذاری تیم والیبال توهین به غرور تبریز است/ نیکوخصلت نقشی در این واگذاری ها ندارد

واگذاری تیم والیبال توهین به غرور تبریز است/ نیکوخصلت نقشی در این واگذاری ها ندارد .
چهارشنبه 1 آبان 1398

عضو هیات رئیسه شورای عالی استان ها تاکید کرد: طرح های ساماندهی، هادی و ایجاد امکانات رفاهی در روستا ها لازم؛ ولی ناکافی \ظرفیت عظیم روستایی می تواند راه گشای بسیاری از مشکلات اقتصادی باشد

ابوالقاسم داداشلو گفت: برنامه ریزی همه جانبه در رویکرد توسعه پایدار با ایجاد زیر ساخت های درآمدزایی روستایی درقالب گردشگری، کشاورزی و تولیدی مدنظر مسئولان قرار گیرد.

ابوالقاسم داداشلو گفت: برنامه ریزی همه جانبه در رویکرد توسعه پایدار با ایجاد زیر ساخت های درآمدزایی روستایی درقالب گردشگری، کشاورزی و تولیدی مدنظر مسئولان قرار گیرد. ابوالقاسم داداشلو عضوهیات رئیسه شورای عالی استان ها در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی شورای عالی استان ها، ضمن گرامی داشت روز روستا و عشایر اظهارداشت: توجه به تنوع بخشی به اقتصاد روستایی در ایران جهت تحقق توسعه پایدار یک عامل فوق استراتژیک است.
سه شنبه 23 مهر 1398

شهردار اهر ‌عزل شد

سخنگوی شورای اسلامی شهر اهر گفت: کمال امید به دلیل عدم احراز شرایط شهردار اهر و با مصوبه شورای اسلامی شهر از سمت خود عزل شد

سخنگوی شورای اسلامی شهر اهر گفت: کمال امید به دلیل عدم احراز شرایط شهردار اهر و با مصوبه شورای اسلامی شهر از سمت خود عزل شد بهبود جعفری در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در اهر با اشاره به عزل شهردار اهر اظهار داشت: همان‌طور که می‌دانیم شورا به عنوان چکیده فضائل مردم یک شهر است که توسط مردم انتخاب و با رای به اعتماد آنها و طرف آنها در پارلمان محلی ایفای نقش می‌نماید.
دوشنبه 22 مهر 1398

گزارش تصویری از نشست مشترک رئیس و اعضای شورای اسلامی استان با دکتر صومی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز

.

. .
پنجشنبه 11 مهر 1398

رئیس شورای اسلامی آذربایجان شرقی:

ضرورت ارتقای سطح آموزش مردم در حوزه بهداشت و درمان برای پیشگیری از بیماری ها

ضرورت ارتقای سطح آموزش مردم در حوزه بهداشت و درمان برای پیشگیری از بیماری ها رئیس شورای اسلامی استان گفت: هدف ما رسیدن به جامعه توسعه یافته ای است که با ارتقاء سطح آگاهی مردم در زمینه بهداشت و درمان، از بروز بیماری ها جلوگیری شود.
پنجشنبه 11 مهر 1398

عضو هیئت‌رئیسه شورای عالی استان‌ها:

تأخیر ده‌ساله در تكمیل اتوبان‌ مرند-جلفا\ آب‌رسانی به دشت هرزندات و یکانات از مهاجرت 40 هزار روستایی جلوگیری می‌کند

تأخیر ده‌ساله در تكمیل اتوبان‌ مرند-جلفا\ آب‌رسانی به دشت هرزندات و یکانات از مهاجرت 40 هزار روستایی جلوگیری می‌کند نماینده شهرستان مرند در شورای اسلامی استان گفت: اتمام اتوبان‌های مرند-خوی و مرند-جلفا تبدیل به آرزوی دیرینه برای مردم شده است.
يکشنبه 31 شهريور 1398

نماینده استان آذربایجان شرقی در شورای عالی استان‌ها:

ظرفیت های بالقوه آذربایجان شرقی در حوزه گردشگری مغفول مانده است\ مسئولان استانی به جای حرف عمل كنند

ظرفیت های بالقوه آذربایجان شرقی در حوزه گردشگری مغفول مانده است\  مسئولان استانی به جای حرف عمل كنند داداشلو با اشاره به ظرفیت های کم نظیر گردشگری آذربایجان شرقی گفت: با وجود اینکه مسئولان اجرائی براهمیت گردشگری و سرمایه گذاری در این حوزه واقف اند بایستی ایده ها و ظرفیت های بالقوه گردشگری را عملیاتی کنند.
يکشنبه 31 شهريور 1398

نشست مشترک اعضای شورای اسلامی استان با دکتر علیخانی مدیر کل امور شهری و شورا های استانداری

.

. .
پنجشنبه 14 شهريور 1398