چهارشنبه 26 تير 1398 _
  امروز
چهارشنبه
تير 1398
26
قمری:14 ذو القعدة 1440

میلادی:17 ژوئیه 2019
 
 سال 97

 
 روزانه

 
 اعتدال
 
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

عضو هئیت رئیسه شورای عالی استان ها:

شهرداری ها و دهیاری ها خادمین صدیق نظام و بازوان توانمند بستر اجرا و توسعه و عمران هستند.

شهرداری ها و دهیاری ها خادمین صدیق نظام و بازوان توانمند بستر اجرا و توسعه و عمران هستند. داداشلو ضمن تبریک سالروز تاسیس شهرداری ودهیاری گفت: شهرداری‌ها و دهیاری‌ها خادمین صدیق نظام و بازوان توانمند بستر اجرا و توسعه و عمران هستند.
دوشنبه 17 تير 1398

نماینده استان آذربایجان شرقی در شورای عالی استان‌ها:

ماشین‌سازی تبریز قربانی سیاسی‌كاری | فارغ از چگونگی واگذاری، نفس خصوصی‌سازی ماشین‌سازی تبریز اقدامی مثبت بود

ماشین‌سازی تبریز قربانی سیاسی‌كاری | فارغ از چگونگی واگذاری، نفس خصوصی‌سازی ماشین‌سازی تبریز اقدامی مثبت بود داداشلو با اشاره به صنعت ماشین‌سازی تبریز گفت: سیاسی‌کاری و جود نگرش‌های سیاسی عامل اصلی رکود در کارخانه ماشین‌سازی تبریز بود.
دوشنبه 10 تير 1398

دکتر غلامحسین مسعودی ریحان، رئیس شورای اسلامی استان آذربایجان شرقی از برگزاری کنفرانس ملی مدیریت، گردشگری و توسعه پایدار در26 و 27 تیرماه امسال خبر داد

.

. رئیس شورای اسلامی استان آذربایجان شرقی در هجدهمین جلسه عمومی این شورا از برگزاری کنفراس ملی مدیریت، گردشگری و توسعه پایدارخبر داد وگفت:تاکنون 230 مقاله به دبیرخانه این کنفرانس ملی ارسال و از این تعداد 84 مقاله پذیرفته شده است.
دوشنبه 10 تير 1398

هادی زاده در نشست مشترک با استاندار مهم ترین مشکلات و مسائل مبتلا به بخش سرمایه گذاری را نبود زیرساخت های لازم و کافی عنوان کرد.

.

. .
دوشنبه 3 تير 1398

ارحمی دبیر شورای اسلامی استان در نشست مشترک با استاندار ضمن تقدیر و تشکر از پیگیری های مستمر شخص استاندار در خصوص جاده تبریز- هریس و اهر گفت: ماخواستار اتمام هرچه سریعتر این جاده هستیم اما نباید کیفیت در این پروژه فدای کمییت باشد همان طور که حدودا چهار کیلومتر از این جاده تازه افتتاح شده در مدت یک ماه تخریب شده است

.

. .
دوشنبه 3 تير 1398

داودی، نائب رئیس شورای اسلامی استان آذربایجان شرقی در طی نشستی با استاندار خواستار تسریع اجرای پروژه های جاده های مواصلاتی شهرستان میانه شد

.

. .
شنبه 1 تير 1398

دردیدار استاندار آذربایجان شرقی با اعضای شورای اسلامی استان مطرح شد:

لزوم بهره گیری از ظرفیت های شورای اسلامی استان

لزوم بهره گیری از ظرفیت های شورای اسلامی استان در دیدار استاندار آذربایجان شرقی با اعضای شورای اسلامی استان بر لزوم بهره گیری از ظرفیت این نهاد مردمی تاکید شد .
چهارشنبه 29 خرداد 1398

بررسی مسائل و مشکلات حوزه ورزش و جوانان شهرستان میانه در نشست مشترک نائب رئیس شورای اسلامی استان با مدیرکل ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی

.

. .
پنجشنبه 23 خرداد 1398

پیام تسلیت :

.

. .
دوشنبه 20 خرداد 1398

بهرنگ داودی نائب رئیس شورای اسلامی استان آذربایجان شرقی در طی نشستی با هنربر، مدیر کل مدیریت بحران استانداری آذربایجان شرقی خواستار ایجاد سیل بند و تامین اعتبار جهت ساخت کانال سنگی جهت انتقال سیلاب مسیل های قدیمی سطح در شهر آچاجی شد .

.

. .
سه شنبه 31 ارديبهشت 1398